\ KURUMSAL\ HAKKIMIZDA

METEOR BOYA KİMYA TEKSTİL AMBALAJ SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.
 
Genel Sanayi boyalarında profosyonelfirmamız; 1997 yılında Konya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

METEOR BOYA Kalite ve verimlilikde süreklilik için etkin bir kalite güvence sistemi planlamış ve bu sistemin yüksek performansla işlemesini sağlamayı hedeflemiştir.

 

Üretimini yapmış olduğumuz genel sanayi grubu boyalarına müşteriye sunduğumuz ürün çeşitliliği sektör bazında ürün geliştirme teknikleri, müşteri tatmini ve işletme başarımızın temel sürecidir

 

METEOR BOYA Yönetimi ve tüm çalışanları  En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak, Ürün kalitesinin ve hizmetin sürekli iyileştirilmesini sağlayarak, Çalıştığımız çevreyi koruyarak yasal mevzuatlar içerisinde müşteri memnuniyetini sağlamak gibi temel esaslara dayanarak hedeflerine ulaşmayı ve elde edilen sonuçları kalıcı kılmaya söz vermiştir.

 

Bu kapsamda METEOR BOYA Konya Organize Sanayi Bölgesi genişleme sahasında 20000 m2’lik  yeni fabrika inşaatı için çalışmaları başlatmış olup 2 yıl içerisinde de bu yatırımı tamamlamayı planlamaktadır.

 

Yıllık üretim kapasitemiz yaklaşık 9000 ton genel sanayi boyaları olan firmamız bu yatırımın tamamlanması ile birliktreüretim kapasitesini  20000 ton/yıl olarak hedeflemektedir. 

 

Firmamız müşterilerinin sadece tedarikçisi olmayıp aynı zamanda çözüm ortağı olmayı amaç edinmiştir.

 

Bütün ekibimizin amacı müşterilerimizin doğru ürünü doğru yerde kullanmaları ve bu üründen maksimum fayda sağlamalarına katkıda bulunmaktır.

 

Bu amaç doğrultusunda METEOR BOYA kurulduğu yıldan itibaren teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, Ar-ge çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

 

METEOR BOYA müşterilerin talebine göre ürün seçimi, uygulama teknikleri ve yöntemleri, satış sonrası hizmetler dahil tüm teknik destek hizmetlerini sağlamaktadır.